Доступність посилання

ТОП новини

Карзай закликає продовжити підтримку Афганістану ще на 10 років


Президент Афганістану Хамід Карзай закликає міжнародну спільноту продовжити підтримку своєї країни ще на десять років після того, як більшість міжнародних сил залишить Афганістан у 2014 році. Про це він сказав на міжнародній конференції з Афганістану в німецькому Бонні.

За словами Карзая, міжнародна підтримка на цей період необхідна для зміцнення прогресу, досягнутого в країні за останні десять років.

«Наша спільна мета – стабільний, самостійний і демократичний Афганістан, – як і раніше, далека від досягнення. Виклики залишаються значними, вони спроможні зірвати наш прогрес і змарнувати наші досягнення», – сказав Хамід Карзай.

Сполучені Штати та інші країни запевнили афганського лідера у незмінності підтримки, але закликали до проведення політичної реформи та примирення в країні.

Держсекретар США Гілларі Клінтон заявила, що Сполучені Штати відновлять внески до керованого Світовим банком цільового фонду для Афганістану.

Участь у конференції в Бонні беруть участь близько ста країн і міжнародних організацій. Водночас Пакистан бойкотує конференцію – через повітряний удар НАТО, внаслідок якого минулого тижня загинули 24 пакистанських прикордонники.
XS
SM
MD
LG