Доступність посилання

ТОП новини

Томенко: сьогодні в СІЗО допитують хвору Тимошенко


Сьогодні з 10:00 відбувається черговий допит колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко. Про це з парламентської трибуни заявив заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко.

«Хвору Юлію Тимошенко знову допитують для того, щоб відкрити нову справу 15-річної давності», – сказав Томенко. Він наголосив, що влада з одного боку говорить про те, що забезпечуватиме європейські умови медичного обстеження, а з іншого боку «тягає її на допит».

У понеділок Державна податкова служба повідомила, що її головне слідче управління завершує слідство у ще одній кримінальній справі за обвинуваченням Юлії Тимошенко. Обвинувачення стосуються діяльності корпорації ЄЕСУ.

Податківці повідомили, що з 5 грудня «слідчі надаватимуть обвинуваченій для ознайомлення відповідні матеріали судових експертиз». Вони наголошують на відсутності «медичних протипоказань щодо проведення слідчих дій із Тимошенко, викладених у висновку комісії провідних фахівців у галузі медицини» і вказують на відповідне клопотання Тимошенко та її захисту.
XS
SM
MD
LG