Доступність посилання

ТОП новини

Посол: Азаров їде до Чехії розвивати торгівлю


Завдання першого офіційного візиту прем'єра Миколи Азарова до Чехії розбудовувати відносини, переважно в економічній сфері. Про це Радіо Свобода повідомив посол України в Празі Іван Грицак. В рамках візиту 19 грудня планується підписання чотирьох документів: про технологічну співпрацю, протокол до угоди про уникнення подвійного оподаткування і угоди про співробітництво в галузі культури і освіти.

Раніше посол Чехії в Києві Іван Почух висловив сподівання, що Україна не буде затягувати рішення про акредитацію чеських військових дипломатів, назвавши це питання єдиним, яке треба вирішити, щоб повернутися до "нормальних" дипломатичних відносин. Але посол України в Празі Іван Грицак сказав Радіо Свобода, що під час майбутнього візиту Миколи Азарова до Праги про конкретику акредитації йтися не буде.

У травні Україна видворила двох чеських військових аташе за підозрою у шпигунстві. Чехія вважає, що це рішення пов'язане з тим, що Прага в січні надала політичний притулок колишньому міністрові еконоімки України Богданові Данилишину.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG