Доступність посилання

ТОП новини

У Харкові – мітинг на підтримку затриманих у Росії опозиціонерів


У Харкові біля Генерального консульства Росії відбудеться мітинг проти утисків, до яких протягом останніх днів вдалася російська влада під час мітингів опозиційно налаштованих громадян у Москві та Санкт-Петербурзі. Про це Радіо Свобода повідомила ініціаторка акції, координатор Молодіжної правозахисної групи Вікторія Бабій.

«Наша мета – передати вимоги українського громадянського суспільства, зокрема харків’ян, щодо подій, які розпочалися після виборів до Держдуми Росії. Серед учасників акції – представники громадських організацій Харкова та жителі міста. Насправді, проблема не така віддалена від нас, як здається», – зазначила вона.

Учасники харківського мітингу передадуть звернення до Міністерства внутрішніх справ та Генеральної прокуратури Росії з вимогами звільнити затриманих російських активістів та розслідувати «насильницькі дії поліції по відношенню до демонстрантів на Тріумфальній площі Москви».

З початку мітингів проти офіційних результатів виборів у Держдуму РФ лише у Москві арештували більше тисячі осіб. Загальноросійська акція протесту запланована на 10 грудня.
XS
SM
MD
LG