Доступність посилання

ТОП новини

Клінтон: моя оцінка результатів виборів у Росії була обґрунтованою


Державний секретар США Гілларі Клінтон наголошує, що її оцінка перебігу процесу голосування в Росії 4 грудня була «обґрунтованою». Про це вона заявила у Брюсселі, коментуючи критику на її адресу з боку російського прем’єра Володимира Путіна.

Також напередодні представник Держдепартаменту Марк Тонер зазначив, що США підтримують принципи прозорості і чесності виборчого процесу в будь-якій країні світу, і ця підтримка «не є на користь якоїсь конкретної політичної групи».

У четвер Володимир Путін звинуватив США у заохоченні протестів щодо офіційних результатів виборів у Держдуму. У своїй першій реакції на мітинги у Росії Путін сказав, що державний секретар США Гілларі Клінтон «дала сигнал» опозиції.

«Я побачив першу реакцію наших американських партнерів. Перше, що зробила державний секретар, – це оцінила вибори як такі, що не були вільними і чесними, вона сказала про це навіть до оприлюднення висновків ОБСЄ. Таким чином, вона «задала тон» для деяких наших «діячів», дала їм сигнал. Вони його почули і, за підтримки Держдепартаменту, почали активну дію», – заявив Путін.
XS
SM
MD
LG