Доступність посилання

ТОП новини

Влада реалізує сценарій вбивства Тимошенко – заява «Батьківщини»


Влада свідомо реалізує сценарій вбивства колишнього прем’єр-міністра України, лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко у слідчому ізоляторі. Про це йдеться у переданій УНІАН заяві «Батьківщини».

Члени партії вважають, що підтвердженням цих намірів є, серед іншого, заява керівника пенітенціарної служби про те, що Тимошенко повернуть до звичайної камери СІЗО, оскільки вона «не докладає зусиль для свого одужання».

«Подібні заяви керівництва пенітенціарної служби, цинічні висновки тюремних лікарів, абсурдні виїзні засідання суду – це все рішення, які спрямовані на вбивство Юлії Тимошенко. Ми переконані, що замовлення на страту іде персонально від Януковича», – підкреслили в «Батьківщині».

У «Батьківщині» наголошують, що «отримати належне лікування Юлія ТИМОШЕНКО зможе лише в умовах стаціонару спеціалізованого медичного закладу поза межами СІЗО, і це підтверджено висновками незалежних медиків». У зв’язку з цим у членів партії «виникають серйозні підозри в намаганні фізичного знищення лідера опозиції».

Екс-прем’єр утримується в Лук’янівському СІЗО з 5 серпня.
XS
SM
MD
LG