Доступність посилання

ТОП новини
19 Квітень 2019, Київ 21:43

У Варшаві затримали білоруського опозиціонера Михалевича


Олесь Михалевич
Олесь Михалевич
У столиці Польщі затримали білоруського опозиціонера Олеся Михалевича.

В телефонному інтерв’ю Радіо Свобода, Михалевич повідомив, що мав намір вилетіти літаком до Лондона, але був затриманий у варшавському міжнародному аеропорту імені Фредеріка Шопена:

«Мене затримали, коли я проходив прикордонний контроль. Сказали, що мене розшукує головний комендант польської поліції. Поки що я перебуваю в аеропорту, вони вирішують, чи справді я їм потрібен, і чи буду я заарештований. У якій справі я затриманий – мені не сказали, бо в прикордонної служби немає таких відомостей. Гадаю, що це пов’язане з запитом Білорусі. Мене намагалися відвести в камеру, але я відмовився, просто перебуваю на прикордонному контролі. На рейс я запізнився».

Михалевич був одним з 10 кандидатів на посаду президента Білорусі на виборах, які пройшли 19 грудня 2010 року. Опозиційного політика заарештували, він зазнав тортур, про що публічно заявив після виходу з в’язниці.

Олесю Михалевичу вдалося виїхати за кордон до Чехії, де він отримав політичний притулок. Згодом він переїхав на проживання до Польщі.

Польська влада поки що ніяк не коментує затримання білоруського опозиціонера.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG