Доступність посилання

ТОП новини

Кучма наполягає на продовженні розслідування вбивства Гонгадзе


Другий Президент Леонід Кучма наполягає на продовженні розслідування щодо встановлення організаторів убивства журналіста Георгія Гонгадзе. Про це йдеться в його оприлюдненому коментарі щодо сьогоднішнього рішення суду.

«Я наполягаю на тому, щоб розслідування «касетного скандалу», пошук його замовників і справжніх винуватців убивства Георгія Гонгадзе було продовжено. Зі свого боку я готовий зробити для цього все, що тільки може від мене залежати», – цитують у повідомленні другого Президента.

Кучма також вважає рішення Печерського районного суду Києва про скасування порушення кримінальної справи проти нього за підозрою в причетності до вбивства Гонгадзе «необхідним, але недостатнім». «Недостатньо зняти підозри з Президента Кучми, але залишити їх на українській владі, на самій державі. Необхідно змити пляму з репутації країни. А це неможливо до моменту, доки не будуть знайдені дійсні організатори і замовники цієї найстрашнішої антиукраїнської провокації новітнього часу – «касетного скандалу» і зникнення Георгія Гонгадзе», – сказав він.

Сьогодні, 14 грудня, Печерський районний суд визнав, що Генеральна прокуратура безпідставно порушила кримінальну справу щодо Леоніда Кучми.
XS
SM
MD
LG