Доступність посилання

ТОП новини

Захист: із матеріалів справи Тимошенко зникли деякі докази


Із матеріалів судової справи щодо Юлії Тимошенко незаконно вилучено докази, що підтверджують її невинуватість. Про це заявив адвокат колишнього прем’єра Дмитро Нечипоренко.

Як цитує адвоката прес-служба партії «Батьківщина», за його інформацією, у п’ятницю Київський апеляційний адміністративний суд розглядатиме скаргу адвокатів Тимошенко на постанову Окружного адміністративного суду Києва від 11 листопада 2011 року, згідно з якою було скасовано рішення Шевченківського райсуду Києва від 1 лютого 2005 року.

Нечипоренко нагадав, що, згідно з рішенням Шевченківського районного суду від 1 лютого 2005 року, було задоволено вимоги Тимошенко щодо нібито незаконного нарахування на неї податкових зобов’язань. «Йдеться про використання коштів на пластикових картках, які вона нібито використовувала на господарські та представницькі витрати», – сказав адвокат.

Він також нагадав, що через шість років, у жовтні 2011 року, заступник Генпрокурора звернувся із заявою до Окружного адмінсуду і попросив скасувати рішення Шевченківського суду. «В цей час стало відомо про те, що висновок спеціалістів у сфері податкового законодавства, а саме експертизи Київського інституту судових експертиз, у матеріалах справи відсутній – він був незаконно вилучений не відомо ким», – заявив Нечипоренко.

За його словами, у висновку йдеться про те, що витрати повністю були спрямовані на господарські та представницькі затрати і жодної особистої вигоди в цьому не вбачається. «Але голова Окружного адміністративного суду замість того, щоб провести перевірку зникнення документів, задовольнив вимоги прокуратури та скасував рішення Шевченківського суду», – додав адвокат.

Водночас, за його словами, в рішенні суду зазначено, що він не бере до уваги цей висновок, оскільки той відсутній у матеріалах справи. «Це нонсенс, це фальсифікація, і я боюся, щоб це не стало прецедентом у інших справах», – сказав Нечипоренко.

Він також зазначив, що адвокати Юлії Тимошенко заявлять про незаконність таких дій та порушуватимуть питання про скасування відповідної постанови.
XS
SM
MD
LG