Доступність посилання

ТОП новини

У Києві мітингують під гаслом «Ми – європейці!»


Рух «Ми – європейці!» у Києві ініціював театралізоване дійство на підтримку євроінтеграції України. Акцію провели напередодні саміту Україна-ЄС, за задумом організаторів, для того, щоб привернути увагу українських та європейських політиків і чиновників до проблем, які існують усередині України і перешкоджають державі наблизитися до європейських стандартів життя.

У зверненні учасників акції зокрема йдеться про те, що їхнє завдання – «побудова Європи в Україні, тобто, перетворення нашої держави на таку, що відповідає критеріям вступу до Євросоюзу, та інтеграція України в європейський простір». «В умовах, коли вищі посадові особи України не чують голосу населення, ми, українські громадяни, єднаємося задля пропаганди європейських цінностей, і маємо намір чинити тиск на владу (у межах закону) для повернення зовнішньої політики України до послідовної євроінтеграції, а внутрішньої політики – до побудови демократичної правової держави», – наголошують учасники.


За повідомленням кореспондента Радіо Свобода, у рамках нинішньої акції відбулося театралізоване дійство під назвою «Не дай бику вкрасти Європу», виступили українські співаки та гурти.

Рух «Ми – європейці» створили у жовтні цього року користувачі соціальних інтернет-мереж.
XS
SM
MD
LG