Доступність посилання

ТОП новини

БЮТБ вважає можливу приватизацію ГТС загрозою нацбезпеці


Фракція «БЮТ-Батьківщина» вважає, що намір влади здати «в російські руки» українську ГТС несе загрозу національній безпеці України. Про це сьогодні заявив лідер фракції Андрій Кожем’якін.

За його словами, влада веде переговори з Росією про зниження ціни на газ в обмін на передачу в управління російській стороні ГТС.

«Фракція вважає неприпустимим, щоб одна політична сила, що зараз перебуває при владі, роздавала направо і наліво національні ресурси. Здавання української газотранспортної системи в чуже управління під будь-якими завуальованими формами – це порушення закону й пряма загроза національній безпеці. Відомо, що влада готова віддати українську ГТС у неукраїнські руки. І віддати прерогативу доставляти газ до кінцевого споживача іноземним кампаніям», – сказав Кожем’якін.

Він вимагає від погоджувальної ради не включати до розкладу Ради на 20-23 грудня законопроекти, що стосуються ГТС.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин у свою чергу запевнив Кожем’якіна в тому, що таких проектів на порядку денному не буде.

Минулого тижня Рада включила до порядку денного законопроекти, якими пропонується дозволити Кабінету Міністрів реорганізувати Національну акціонерну компанію «Нафтогаз України».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG