Доступність посилання

ТОП новини
06 грудня 2020, Київ 00:42

БЮТБ вважає можливу приватизацію ГТС загрозою нацбезпеці


Фракція «БЮТ-Батьківщина» вважає, що намір влади здати «в російські руки» українську ГТС несе загрозу національній безпеці України. Про це сьогодні заявив лідер фракції Андрій Кожем’якін.

За його словами, влада веде переговори з Росією про зниження ціни на газ в обмін на передачу в управління російській стороні ГТС.

«Фракція вважає неприпустимим, щоб одна політична сила, що зараз перебуває при владі, роздавала направо і наліво національні ресурси. Здавання української газотранспортної системи в чуже управління під будь-якими завуальованими формами – це порушення закону й пряма загроза національній безпеці. Відомо, що влада готова віддати українську ГТС у неукраїнські руки. І віддати прерогативу доставляти газ до кінцевого споживача іноземним кампаніям», – сказав Кожем’якін.

Він вимагає від погоджувальної ради не включати до розкладу Ради на 20-23 грудня законопроекти, що стосуються ГТС.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин у свою чергу запевнив Кожем’якіна в тому, що таких проектів на порядку денному не буде.

Минулого тижня Рада включила до порядку денного законопроекти, якими пропонується дозволити Кабінету Міністрів реорганізувати Національну акціонерну компанію «Нафтогаз України».

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

Recommended

XS
SM
MD
LG