Доступність посилання

ТОП новини

«Газпром» провів черговий раунд переговорів із Україною


У Москві відбувся черговий раунд переговорів голови правління російського газового монополіста «Газпром» Олексія Міллера з міністром енергетики та вугільної промисловості України Юрієм Бойком із питань співробітництва у газовій сфері, повідомило сьогодні агентство «Інтерфакс – Агентство газової інформації» з посиланням на речника «Газпрому» Сергія Купріянова.

Інших подробиць переговорів речник не навів.

Попередня зустріч Міллера і Бойка відбулася минулої суботи. Тоді джерело, ознайомлене з перебігом переговорів, заявило агентству, що Україна прагнутиме активізувати і прискорити переговори.

Із початком тижня так звана «широка делегація» українського уряду, сформована для переговорів із газових питань, вирушила до Москви.

Україна домагається від «Газпрому» перегляду умов газових контрактів 2009 року, вважаючи ці умови неринковими. Російська сторона говорить про можливість знизити ціну на газ для України лише за умови участі «Газпрому» в українській газовій галузі на правах власника чи співвласника.

До останнього часу «Газпром» досить оптимістично коментував переговори про перегляд умов співпраці. Проте минулого тижня пролунала заява, що всупереч раніше зробленим оцінкам новий контракт із Україною в грудні підписано не буде. «Новорічних подарунків не буде», – заявив тоді керівник «Газпрому» Олексій Міллер.
XS
SM
MD
LG