Доступність посилання

ТОП новини

Азаров поїхав до Москви на зустріч із Путіним


Прем’єр-міністр України Микола Азаров відбув до Москви з робочим візитом, програма якого передбачає зустріч із російським колегою Володимиром Путіним, повідомила сьогодні пресова служба українського уряду.

Під час зустрічі планується обговорити «питання двосторонньої співпраці, реалізацію спільних проектів у 2011 році та плани на наступний рік», мовиться в короткому повідомленні без дальших подробиць.

Сьогодні ж у Москві вже перебуває Президент України Віктор Янукович, який узяв там участь у засіданні ради голів держав-учасниць СНД. При цьому вже під час його перебування в столиці Росії Кремль оголосив, що запланована було раніше зустріч українського керівника з президентом Росії Дмитром Медведєвим скасована, не пояснюючи причин.

Україна і Росія останнім часом ведуть переговори щодо перегляду умов газових контрактів 2009 року, які Київ вважає неринковими. Минулого тижня в Москві пролунала заява, що всупереч раніше зробленим оцінкам новий контракт із Україною в грудні підписано не буде. «Новорічних подарунків не буде», – заявив тоді керівник «Газпрому» Олексій Міллер.
XS
SM
MD
LG