Доступність посилання

ТОП новини

Азаров заявляє про прогрес у переговорах з Росією щодо газу


Прем’єр-міністр Микола Азаров заявляє про прогрес у переговорах з Російською Федерацією щодо перегляду газових контрактів. Про це він заявив на відкритті засідання Кабінету Міністрів.

«Вчора відбувся черговий раунд переговорів з керівництвом Російської Федерації щодо перегляду контракту на постачання газу. Зроблено черговий крок для зближення позицій», – сказав прем’єр.

Він наголосив, що переговори йдуть складно у зв’язку з тим, що газовий контракт є вкрай невигідним для України, та навпаки – вкрай вигідним для Росії. «Ми повинні це зрозуміти. Ми шукаємо позитивне рішення, хочемо знайти необхідні юридичні формулювання, які будуть довготерміновим фундаментом для розвитку нашої економіки. Зрозуміло, що такі рішення будуть компромісними», – додав Прем’єр-міністр.

Також, за словами Миколи Азарова, нині ціла низка питань – на стадії обговорення і погодження, зокрема – питання обсягів прокачування газу, ціни, створення газотранспортного консорціуму.

Прем’єр-міністр також повідомив, що у Москві залишилася робоча група на чолі з міністром енергетики та вугільної промисловості Юрієм Бойко та міністром юстиції Олександром Лавриновичем. За словами Азарова, ця робоча група повинна остаточно узгодити всі питання та опрацювати формулювання нової угоди.
XS
SM
MD
LG