Доступність посилання

ТОП новини

Янукович: я не проти, щоб Тимошенко звільнили за певних умов


Президент України Віктор Янукович заявляє, що зацікавлений у звільненні з-під арешту колишнього прем’єра Юлії Тимошенко. Про це він сказав на підсумковій прес-конференції у Києві.

«Я не проти, щоб Тимошенко була звільнена за певних умов, передбачених в українських законах. Більше того, я хотів би, щоб цю справу якнайшвидше було завершено. Я зацікавлений більше, ніж хтось інший», – заявив він.

Водночас Президент зазначив, що якщо він втручатиметься в питання звільнення Тимошенко, то це буде злочином. «Це також буде злочином, якщо я почну зловживати своїм становищем», – сказав глава держави.

Віктор Янукович також зазначив, що, на його думку, він став «заручником ситуації», яка склалася навколо колишнього прем’єра Юлії Тимошенко.

Окрім того, за словами Президента, на зустрічі з керівництвом ЄС він говорив, що готовий вислухати будь-які пропозиції виходу з цієї ситуації з огляду на європейську практику. «Однак розслідування припинити не можна, судові справи припинити не можна, втручатися – ніхто не має таких повноважень, тобто система незалежна, вона працює», – додав Віктор Янукович.
XS
SM
MD
LG