Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко стала «Особистістю року» – рейтинг


«Особистістю року» за версією журналу «Кореспондент» стала колишній прем’єр Юлія Тимошенко. Своє рішення редакція видання оприлюднила сьогодні.

«Зазвичай «особистостями» за версією нашого видання ставали люди, які визначали події в країні. Цього ж року ми вирішили, що особистістю року буде Юлія Тимошенко. Вперше людина стає «Особистістю року» не завдяки, а всупереч свої зусиллям», – зазначив головний редактор журналу Віталій Сич.

Загалом, пояснюючи свій вибір, у редакції зазначили, що «складно уявити собі іншу людину, події навколо якої так вплинули на життя країни в 2011 році». На думку журналу, арешт Тимошенко перевів Президента Януковича і його оточення на інший рівень, змінив зовнішню політику України і реанімував саму лідера опозиції в очах виборців.

Видання також визначило ще дев’ять осіб, які протягом року, на думку видання, мали найбільший вплив на життя України, а також десять осіб, які вплинули на ситуацію в усьому світі. Президент України Віктор Янукович здобув перемогу у номінації «Господар року». «Покупцями року» стали бізнесмени Дмитро Фірташ і Рінат Ахметов. Дочки покійного кримського прем’єра Василя Джарти потрапили у рейтинг як втілення «надзвичайного кар’єрного росту юних і близьких до влади чиновників». Антигероєм року став Роман Ландик в номінації «Мажор року». «Ландик потрапив до списку як символ безкарності можновладців», – зазначило видання.

Минулого року у «Особистістю року» за версією «Кореспондента» став Віктор Янукович – «за безпрецедентну консолідацію влади».
XS
SM
MD
LG