Найяскравіші події року в Україні та світі: акції громадської непокори, сутички, заворушення, революції...
2011: Рік у фотографіях

1
Птахи пролітають повз купол православної церкви під час часткового сонячного затемнення, Воложин, Білорусь, 4 січня.

2
Студентів, що протестують проти ісламістького уряду, розганяють з допомогою водометів, Анкара, 5 січня.

3
Солдати Національної армії Афганістану відпочивають в тренувальному таборі поблизу Кабула під час візиту віце-президента США Джозефа Байдена, 11 січня.

4
Президент США висловлює співчуття астронавту Марку Келлі, чоловікові члена конгресу Габріель Гіффордс. Гіффордс отримала тяжке поранення в голову під час нападу в Тусоні, штат Арізона, 8 січня. Жертвами стрілянини тоді стали 6 осіб.

5
Учасник демонстрації в Тунісі кидає в поліцейських балон зі сльозогінним газом, яким правоохоронці намагалися розігнати учасників протесту, 18 січня. Незадовго до цього під тиском масових акцій з Тунісу втік президент країни Бен Алі, що поклало початок та

6
Жінка телефонує знайомим з московського аеропорту Домодєдово, після того як стало відомо про теракт, в результаті якого загинула 31 людина, а більше 130 отримали поранення, 24 січня.

7
Учасники антиурядової акції, Сана, Ємен, 26 січня. Президент Ємену Алі Абдалла Салех склав повноваження в листопаді.

8
Головний муфтій Боснії Мустафа Керік в нацистському таборі Освенцим, 1 лютого. Представники мусульманського світу вшанували жертв Голокосту разом з іудеями та християнами. Це відбулось на знак протесту проти заперечення Голокосту.

9
Учасник антиурядової акції на площі Тахрір, Каїр, Єгипет, 4 лютого.

10
Учасники антиурядових акції на площі Тахрір святкують перемогу після оголошення про відставку президента Єгипту Хосні Мубарака (Мубарак займав цей пост упродовж майже 30 років), 11 лютого.

11
Учасники антиурядової акції в Тегерані кидають каміння в підрозділ поліції, 14 лютого. Акції проводились на знак солідарності з повстаннями в інших арабських країнах.

12
Учасники мітингу в селі Діраз у Бахрейні , 14 лютого. Масові акції з вимогами політичних свобод жорстко придушила влада.

13
Місто Качаник у Косово напередодні проголошення незалежності Косово від Сербії, 16 лютого. Шосе прикрашено прапорами Албанії.

14
Трансляція промови Віктора Януковича, приурочена до його вступу на пост Президента України, Львів, 25 лютого.

15
День гніву у Багдаді, 25 лютого. Іракці протестують проти корупції і вимагають більше уваги до вирішення першочергових потреб громадян.

16
Віце-президент США Джо Байден під час візиту до Кишинева, 11 березня.

17
Поселення Ноторі у Японії після надпотужного землетрусу і цунамі, 11 березня. Жертвами стихії стали 23 тисячі осіб.

18
Поселення Ноторі у Японії після надпотужного землетрусу і цунамі, 11 березня. Жертвами стихії стали 23 тисячі осіб.

19
Наступний у черзі, 13 березня. Московські опозиціонери з портретами Путіна, Лукашенка і Каддафі.

20
Студентки Державного нафтового інституту у Грозному. Указ президента Чечні Рамзана Кадирова змусив всіх жінок-держслужбовців одягатися у відповідності до ісламської релігійної традиції.

21
Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв цілує державний прапор під час церемонії інаугурації, Астана, 8 квітня.

23
У 2011році відзначили 25-ту річницю аварії на Чорнобильській АЕС.

24
Ліонський вокзал у Парижі. Французька мусульманка демонстративно порушує заборону на носіння традиційного ісламського одягу, який закриває обличчя, у громадських місцях.

25
Поліція забирає під час опозиційного мітингу в столиці Азейбарджану Баку, 17 квітня. Дівчина просто кричала: Свобода! Затриману і її маму відвезли до відділку міліції.

26
Британський принц Вільям і його дружина Кетрін, герцогиня Кембриджська, їдуть до Букінгемського палацу після церемонії вінчання у Вестмінстерському абатстві у Лондоні, 29 квітня.