Доступність посилання

ТОП новини

Тягнибок сподівається на 50 місць «Свободи» в парламенті


Лідер партії «Всеукраїнське об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок заявив у п’ятницю, що його партія «цілком реально» може мати в наступному українському парламенті півсотні депутатів.

Виступаючи на брифінгу під час з’їзду партії, він висловив сумнів, чи реально створити єдиний партійний список опозиційних сил на виборах 2012 року.

За його словами, це питання ще будуть обговорювати на засіданні Комітету опору диктатурі в неділю, і партія готова брати участь в ухваленні «найреалістичнішого рішення» щодо того, як перемогти «режим Януковича» на виборах.

Як сказав Тягнибок, головне, про що треба домовитися, – це ідеологічні засади «майбутньої парламентської більшості» і перелік її першочергових дій у новому парламенті.

У суботу в Києві відбувається другий етап XXIII з’їзду партії ВО «Свобода», який, серед іншого, розглядає внесення змін і доповнень до статуту.

Днями лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко оприлюднила листа, яким звернулася до керівників опозиційних сил об’єднатися на виборах у єдиний партійний список і єдиний список кандидатів на мажоритарні округи, щоб «дати на парламентських виборах у 2012 році справжній бій правлячій мафії».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG