Доступність посилання

ТОП новини

Опитування: Тимошенко підтримують близько 16% респондентів, Януковича – 13%


16,3% опитаних Центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова готові на президентських виборах проголосувати за колишнього прем’єра Юлію Тимошенко. Про це свідчать результати дослідження, зокрема – відповідь на запитання, за кого б вони проголосували, якби в найближчу неділю проходили президентські вибори.

Кандидатуру Президента Віктора Януковича підтримали б 13,3% опитаних.

10,7% готові проголосувати за народного депутата від фракції НУНС, лідера партії «Фронт змін» Арсенія Яценюка. По 4,8% – за лідера Комуністичної партії Петра Симоненка і лідера партії «Український демократичний альянс за реформи» («УДАР») Віталія Кличка. 4,4% – за віце-прем’єра, лідера партії «Сильна Україна» Сергія Тігіпка, по 2,9% – за лідера партії «Всеукраїнське об’єднання «Свобода»» Олега Тягнибока і за депутата Ради від НУНС, лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка.

Водночас 11,9% респондентів взагалі не зв’яли б участь у виборах.

Опитування проводилося з 9 до 16 грудня, соціологи опитали 2008 респондентів віком від 18 років, які проживають у всіх областях України. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,3%.
XS
SM
MD
LG