Доступність посилання

ТОП новини

Туреччина дозволила будівництво «Південного потоку» у своїй економічній зоні


Туреччина дозволила будівництво газопроводу «Південний потік» у своїй економічній зоні в обхід України. Про це заявив російський прем’єр Володимир Путін під час російсько-турецьких переговорів.

«Я хочу подякувати Туреччині за рішення надати остаточний дозвіл на будівництво в її особливій економічній зоні газопроводу «Південний потік»», – сказав він.

У своєму повідомленні російська компанія «Газпром» пояснює, що під час переговорів турецька сторона офіційно передала ноту МЗС Туреччини щодо проекту «Південний потік». Також надано всі необхідні дозволи, що дають змогу безперешкодно реалізувати проект будівництва та експлуатації газопроводу «Південний потік» із Росії через виняткову економічну зону Туреччини.

«Дозвіл на будівництво, отриманий від Туреччини, – найсерйозніше підтвердження, що проект буде побудовано у суворій відповідності до графіка, а саме – до кінця 2015 року», – цитує прес-служба «Газпрому» голову компанії Олексія Міллера.

«Південний потік» є російсько-італійським проектом системи газопроводів. За планом, він має проходити дном Чорного моря з Росії у болгарський порт і далі – через Балканський півострів – в Італію й Австрію.
XS
SM
MD
LG