Доступність посилання

ТОП новини

Янукович ліквідував Раду українського козацтва


Президент України Віктор Янукович своїм указом ліквідував Раду українського козацтва – консультативно-дорадчий орган при Президенті. Відповідний указ оприлюднено на сайті глави держави.

Загалом Віктор Янукович ухвалив визнати такими, що втратили чинність, укази від 4 червня 2005 року «Про Раду українського козацтва», від 15 листопада 2001 року «Про Національну програму відродження і розвитку українського козацтва на 2002-2005 роки» і від 4 травня 2007 року «Про заходи підтримки і розвитку українського козацтва».

Як повідомила прес-служба з посиланням на радника Президента Олену Лукаш, ліквідація Ради українського козацтва «спрямована на уникнення дублювання функцій профільних Рад», оскільки ради з питань козацтва існували і при Кабінеті Міністрів, і при Президенті. Також, на думку Лукаш, «через відсутність узгодженого бачення її членами завдань організації Рада протягом останніх двох років не виконувала своїх функцій і взагалі не проводила засідань».

У серпні Кабінет Міністрів України створив Координаційну раду з питань розвитку козацтва, яку очолив міністр оборони Михайло Єжель.
XS
SM
MD
LG