Доступність посилання

ТОП новини

Ахметов купив 45% акцій «Західенерго»


ДТЕК Holdings Ltd дав згоду на придбання 45,103% держпакета акцій «Західенерго» за ціною 1,9 мільярда гривень. Інформацію про це оприлюднили під час сьогоднішнього засідання конкурсної комісії з визначення переможця конкурсу з продажу держпакета «Західенерго».

На засіданні комісії йшлося про те, що за результатами проведення незалежного оцінювання держпакета даної енергокомпанії, як того вимагає законодавство при проведенні конкурсу з одним учасником, 45,103% «Західенерго» оцінювач оцінив у 1 мільярд 897 мільйонів 600 тисяч гривень. Оскільки результат цієї оцінки є нижчим, ніж запропонована покупцем ціна за пакет, Фонд державного майна запропонував ДТЕК Holdings Ltd придбати приватизований пакет енергокомпанії за заявленою раніше покупцем ціною.

Під час приватизаційного конкурсу з продажу 45,103% держпакета акцій «Західенерго» єдиний учасник конкурсу – ДТЕК Holdings Ltd – запропонував за приватизований держпакет акцій 1 мільярд 932 мільйони 100 тисяч гривень.

Фонд державного майна 5 жовтня оголосив про проведення приватизаційних конкурсів з відкритою пропозицією ціни за принципом аукціонів з продажу 45,103% держпакета акцій енергогенеруючої компанії «Західенерго» і 25% акцій «Київенерго». Приватизаційний конкурс щодо «Західенерго» відбувся 25 листопада 2011 року. Стартова ціна 45,103% акцій «Західенерго» становила 1 мільярд 932 мільйони грн. На конкурс надійшла лише одна заявка – від компанії ДТЕК.

ДТЕК є енергетичним підрозділом System Capital Management – найбільшої в Україні фінансово-промислової бізнес-групи.
XS
SM
MD
LG