Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2019, Київ 13:56

Україна закуповуватиме у Росії стільки газу, скільки необхідно – Бойко


Україна має намір закуповувати у Росії такі об’єми газу, які необхідні для української економіки, заявляє міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко.

«Ми зменшуємо закупівлю газу вдвічі, і з 1 січня у нас відбір буде на рівні 27 мільярдів кубічних метрів», – сказав він.

Відповідаючи на запитання, як це погоджується з наявними газовими контрактами з Росією, Бойко відповів: «Ми закуповуватимемо газу стільки, скільки треба для нашої економіки. Якщо у наших партнерів будуть питання, вони можуть їх вирішувати цивілізованим способом».

Міністр додав, що переговори з Росією щодо газу тривають, і «є питання, в яких ми дійшли компромісу, і є невирішені питання». «Переговори триватимуть стільки, скільки необхідно, щоб знайти прийнятну для нашої національної економіки модель», – наголосив він.

Раніше Бойко заявляв, що в найближчі 5 років Україна планує зменшити закупівлю російського газу до 12 мільярдів кубічних метрів на рік за рахунок зростання видобутку власного газу, ефективних технологій енергозбереження та заміни дорогого імпортного газу вітчизняним вугіллям.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG