Доступність посилання

ТОП новини

Пенітенціарна служба: Тимошенко знову відмовилася від медогляду


Державна пенітенціарна служба України заявляє, що колишній Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко вкотре відмовилася від медичного огляду. Про це повідомляє сайт відомства.

«Відповідно до звернення керівництва Качанівської виправної колонії для комісійного огляду Юлії Тимошенко 11 січня 2012 року прибула комісія МОЗ України, до складу якої увійшли провідні фахівці Головного управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації, у тому числі два доктори медичних наук», – йдеться у прес-релізі.

У службі наголошують, що від запропонованого медичного огляду Тимошенко відмовилась. «При цьому вона зазначила, що не має претензій до медичних працівників Державної пенітенціарної служби України та МОЗ України», – вказується у документі.

Раніше перший заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов заявив, що 6 січня Тимошенко непритомніла – після прийому нібито ліків від гострої респіраторної вірусної інфекції. За його словами, лікарі більше двох годин не могли вивести її з критичного стану.

Натомість у прес-службі Державної пенітенціарної служби заявили, що стан здоров’я Тимошенко задовільний, і вона перебуває під постійним наглядом медпрацівників пенітенціарної служби та Міністерства охорони здоров’я.
XS
SM
MD
LG