Доступність посилання

ТОП новини

У Донецьку знову мітингують чорнобильці


Сьогодні у Донецьку пройшов мітинг під Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області. Пенсіонери-чорнобильці знову вимагали виплати їм пенсій згідно рішень судів.

Володимир Деркач, один із чорнобильців-ініціаторів мітингу, заявив: «Людей багато. Людей 150-200. Вимога одна – виконувати рішення судів і друга вимога – за це всі проголосували – ми пишемо звернення до Федорука (голови Донецької обласної ради) скликати позачергову сесію облради та запросити туди Азарова. Нехай він цим хлопцям, депутатам-регіоналам і людям, пояснить, як вони до такого життя дійшли. Виходить, що деякі отримують копійки, а деякі – максимум».

З 15 листопада минулого року Пенсіонери-чорнобильці в Донецьку голодували під Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області, вимагаючи виплат їм належних пенсій. Донецький окружний адміністративний суд виніс рішення про заборону акції; під час знесення намету помер шахтар-голодувальник Геннадій Конопльов. 11 грудня чорнобильці закінчили голодування, домовившись з обласною владою про виплату їм матеріальної допомоги у розмірі 1 мільйон гривень.
XS
SM
MD
LG