Доступність посилання

ТОП новини

«Нафтогаз» заявляє, що попередив «Газпром» ще у травні


Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» заявляє, що своєчасно (тобто за 6 місяців до початку року поставки природного газу) та у повній відповідності з умовами контракту попередила російське ВАТ «Газпром» про зменшення обсягів закупівлі природного газу у 2012 році.

«Нафтогаз України» наголошує, що направив до «Газпрому» лист із пропозицією погодити поставку природного газу в Україну в 2012 році в об’ємі 33,75 мільярдів кубометрів газу ще 20 травня 2011 року. На сайті компанії додано копію цього листа із датою.

Відповідно до положень контракту від січня 2009 року, вказаний обсяг поставки може бути зменшено на 20%. Таким чином, мінімальна річна кількість природного газу, який компанія повинна відібрати та оплатити за контрактом у 2012 році, складатиме 27 мільярдів кубометрів, повідомляється на сайті «Нафтогазу».

Раніше міністр енергетики і вугільної промисловості України Юрій Бойко повідомив, що Україна має намір зменшити закупівлі російського газу в 2012 році з передбачених первісним контрактом 52 мільярдів кубометрів газу до 27 мільярдів кубометрів.
XS
SM
MD
LG