Доступність посилання

ТОП новини

Прем’єр Пакистану обіцяє виконати рішення суду про розслідування щодо президента


Прем’єр-міністр Пакистану Юсаф Раза Ґілані пообіцяв сьогодні виконати рішення Верховного суду країни і поновити розслідування проти президента Асіфа Алі Зардарі в справі про можливу корупцію.

Він виступив із такою заявою по тому, як парламент ухвалив резолюцію на підтримку демократії і конституції.

Раніше сьогодні Верховний суд Пакистану звинуватив Ґілані в неповазі до суду через те, що той не виконав його вказівку щодо розслідування проти президента. Ґілані має з’явитися до Верховного суду в четвер, щоб дати свої пояснення, чому він не виконав вказівку.

Верховний суд вимагає, щоб уряд поновив розслідування щодо можливої корупції проти нинішнього президента Зардарі у справі, що стосується ще 1990-х років. Уряд відмовляється, посилаючись на те, що президент має імунітет.

Рішення Верховного суду може призвести до порушення справи проти Юсафа Рази Ґілані і врешті до його усунення.

Рішення також ухвалене в час значного посилення напруженості в Пакистані між цивільним урядом і впливовими Збройними силами. Напруженість спричинило оприлюднення документу, як виглядає, від уряду Зардарі, в якому військових звинувачено в підготовці перевороту і міститься звернення до Сполучених Штатів Америки з проханням допомогти відвернути такий переворот. Верховний суд Пакистану нині розслідує цю справу.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG