Доступність посилання

ТОП новини

Янукович прийняв відставку міністра фінансів Ярошенка


Федір Ярошенко
Федір Ярошенко
Президент України Віктор Янукович прийняв заяву про відставку міністра фінансів Федора Ярошенка. Про це повідомили у прес-службі глави держави.

За їх даними, керівник Мінфіну звернувся до Януковича з проханням звільнити його з посади за власним бажанням під час сьогоднішньої зустрічі з Президентом.

«Порадившись із прем’єр-міністром, я попросив Президента звільнити мене з посади міністра фінансів за власним бажанням. Глава держави підтримав мою пропозицію. Я написав заяву за власним бажанням», – сказав Ярошенко.

При цьому він зазначив, що залишається прихильником реформаторського курсу глави держави.

Ярошенко зауважив, що за час своєї роботи на посаді керівника Мінфіну доклав багато зусиль для того, щоб міністерство «було кращим» і працювало на виконання всіх реформаторських кроків, ініційованих Президентом. «Ми сформували нормальний міцний колектив. Я дуже радий, що міністерство потужно виконує всі завдання. Але, безумовно, завжди є проблеми. Я хотів би побажати новому міністру фінансів поменше допускати помилок і більш ефективно працювати», – сказав він.

Ярошенко наголосив, що після «відновлення форми» проситиме Президента довірити йому роботу на тій ділянці, на якій той вважатиме за доцільне.

Ярошенко обіймав посаду міністра фінансів з березня 2010 року.
XS
SM
MD
LG