Доступність посилання

ТОП новини

«Батьківщина», «Фронт змін» і «Свобода» підуть на вибори разом – Яценюк


У День соборності і свободи 22 січня опозиційні сили – ВО «Батьківщина», партія «Фронт змін» і ВО «Свобода» й інші політичні партії – підпишуть угоду про спільні дії об’єднаних опозиційних сил.

«Ми проведемо спільний мітинг 22 січня. Упевнений, що опозиція піде на вибори з єдиною платформою, підписавши угоду про об’єднання опозиційних сил», – сказав лідер «Фронту змін» Арсеній Яценюк. Про це повідомляє прес-служба партії.

За словами Яценюка, завдання опозиції полягає не лише в об’єднанні і в перемозі на виборах. «Завдання опозиції в тому, щоб на наступний день після перемоги чітко задекларувати план дій парламентської більшості», – зазначив політик.

Яценюк назвав першочергові закони, які опозиція ухвалить, утворивши більшість у Верховній Раді після виборів. Зокрема, це нові закони про освіту, охорону здоров'я, а також персональне голосування в парламенті. Буде також ухвалено новий закон про пенсійну реформу, що передбачає осучаснення пенсій, і нова редакція Податкового кодексу.

Яценюк також повідомив, що після перемоги демократичних сил на виборах 2012 року в парламенті буде створено спеціальну слідчу комісію щодо розкрадання державних коштів за останні два роки, під час підготовки до Євро-2012. Він нагадав, що держава виділила з бюджету на проведення чемпіонату Європи з футболу колосальні кошти – 10 мільярдів доларів.

«Ці гроші взяли з кишені кожного українця і відправили на будівництво кількох стадіонів і двох або трьох доріг. Це Євро для нас вийшло золотим. Я за те, щоб в Україні проводився чемпіонат, але я проти того, щоб розкрадали мільярдні кошти», – наголосив політик.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG