Доступність посилання

ТОП новини

Медичну карту Тимошенко повернули в клініку – СБУ


Медичну карту колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, вилучену Службою безпеки України в рамках розслідування кримінальної справи, повернули в медичний центр «Медіком», повідомило сьогодні агентство «Інтерфакс-Україна» з посиланням на начальника слідчого відділу УСБУ в Харківській області Миколу Грабика.

За його словами, згідно з чинним кримінально-процесуальним законодавством, медичну документацію вилучали для збору даних щодо обвинувачуваної особи – йдеться про звинувачення Тимошенко в справі щодо корпорації «Єдині енергетичні системи України».

«Слідчий у рамках справи вивчає всі обставини, які пом’якшують або обтяжують покарання. Для цього збираються всі дані щодо особи, зокрема, і про стан її здоров’я», – цитує агентство слова Грабика.

Коментуючи заяву посла Франції з прав людини Франсуа Зімере про те, що він не зміг зустрітися з Юлією Тимошенко через її допит, який відбувався за відсутності її адвоката, представник СБУ сказав: «Сьогодні проводився не допит, а інші слідчі дії, для яких присутність адвоката не обов’язкова».

Учора перший заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов заявив, що з приватної київської клініки «Медіком» днями вилучали медичні дані про лідера партії, колишнього прем’єра Юлію Тимошенко більш як за десять років. За його словами, медичну картку й інші документи вилучала Державна податкова служба.
XS
SM
MD
LG