Доступність посилання

ТОП новини

Луценку вчетверте за сьогоднішній день до зали суду викликали лікарів


Екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценку вчетверте за сьогоднішній день до зали засідань Печерського районного суду Києва викликали бригаду швидкої допомоги, яка чергує в суді.

У судовому засіданні оголошено невелику перерву для того, щоб медики змогли надати Луценку допомогу.

Адвокат Луценка вдруге заявив клопотання від сторони захисту про перенесення судового засідання на інший день у зв’язку із погіршенням стану здоров’я його підзахисного. Раніше суд вже відмовив у перенесенні судового засідання на інший день.

Дружина екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка Ірина стверджує, що останні два тижні її чоловік почувається зле. За її словами, лікарі констатували в Луценка панкреатичний криз. Вчора ввечері, зазначила дружина екс-міністра, Луценку вкололи ліки для того, щоб він «міг стояти на ногах і брати участь у судовому засіданні». «Мета влади – довести Луценка до смерті», – додала вона.

Сам Луценко в ексклюзивному письмовому коментарі Радіо Свобода зазначив, що знеболювальні пігулки йому вже не допомагають, тому все частіше йому колють знеболювальні препарати внутрішньовенно. Сьогодні такі ін’єкції екс-міністру робили, як мінімум, двічі.

Генеральна прокуратура обвинувачує Юрія Луценка у перевищенні службових повноважень. Cуд над колишнім міністром розпочався у травні, а він сам перебуває у камері попереднього ув’язнення з грудня 2011 року.
XS
SM
MD
LG