Доступність посилання

ТОП новини

Євгенія Тимошенко зустрілася з послом Франції з прав людини


Донька колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко Євгенія зустрілася з послом Франції з прав людини Франсуа Зімере, і посол висловив стурбованість щодо політично вмотивованого переслідування колишнього прем’єра, повідомляє сайт Тимошенко.

«З цього приводу у нас є багато запитань до української влади. І їй доведеться на них відповісти», – сказав, за цим повідоленням, Зімере під час зустрічі з Євгенією Тимошенко.

У свою чергу, за інформацією сайту, Євгенія Тимошенко подякувала послові Франції з прав людини за підтримку та повідомила про стан здоров‘я колишнього прем’єра та умови її утримання.

«Режим Януковича намагається знищити мою маму усіма можливими засобами. Вони роблять це кожного дня. До неї не допускають незалежних лікарів, цілодобово вона перебуває під відеоспостереженням, що є незаконним», – заявила Євгенія Тимошенко.

18 січня 2012 року влада України відмовила послові Франції з прав людини у задоволенні клопотання про відвідування Юлії Тимошенко в Качанівській виправній колонії. 19 січня Міністерство закордонних справ Франції висловило занепокоєння у зв’язку з цим фактом.

Юлія Тимошенко перебуває в Качанівській колонії в Харкові, засуджена до семи років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів із Росією у 2009 році. Її захисники заявляють, що Тимошенко серйозно хвора і, зокрема, потерпає від сильного болю в спині.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG