Доступність посилання

ТОП новини

У Севастополі відсвяткували День Соборності і Свободи


У Севастополі в неділю відбулися заходи, присвячені Дневі Соборності і Свободи України. Зокрема, представники міської влади, командування Військово-морських сил України і громадськості поклали квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку, повідомляє агентство УНІАН.

Захід завершився проходженням урочистим маршем роти почесної варти українського флоту.

Перший заступник голови Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Савенков заявив журналістам, що «влада міста оцінює соборність як єднання влади і народу». На його думку, «влада тільки разом із народом зможе домогтися якихось видимих, відчутних результатів».

За його словами, міська влада прагне об’єднати всі політичні сили, всі громадські організації і намагається почути їх і знаходити шляхи для вирішення проблем, які існують у місті.

Також заходи, присвячені Дневі Соборності і Свободи України, відбулися в частинах і на кораблях Військово-морських сил України.

22 січня Україна святкує День Соборності і Свободи в річницю проголошення 22 січня 1919 року Акту злуки Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG