Доступність посилання

ТОП новини

Тіла вбитих французьких військових відправили з Афганістану до Франції


На летовищі Кабула в Афганістані в неділю відбулася жалобна церемонія відправлення до Франції тіл убитих напередодні чотирьох французьких військовослужбовців зі складу багатонаціональних Міжнародних сил сприяння безпеці.

У церемонії взяли участь міністр оборони Франції Жерар Лонґе, американський генерал Джон Аллен, який командує міжнародними силами в Афганістані, і ще близько 700 військових зі складу цих сил.

Цього ж дня Жерар Лонґе зустрічався з президентом Афганістану Хамідом Карзаєм, генералом Джоном Алленом та міністрами внутрішніх справ і оборони Афганістану, щоб обговорити можливості кращого захисту для французьких військовослужбовців, які займаються в Афганістані навчанням афганських військових.

У п’ятницю афганський військовослужбовець застрелив чотирьох неозброєних французьких солдатів. За останніми повідомленнями, 21-літній нападник був агентом ісламістського руху «Талібан» у збройних силах Афганістану.

Протягом останніх трьох тижнів в Афганістані загинули вже шестеро французьких військових від рук афганців, яких вони навчали.
XS
SM
MD
LG