Доступність посилання

ТОП новини

Українська делегація прибуває до США для переговорів з МВФ


Сьогодні у Вашингтоні розпочнеться черговий раунд переговорів між Україною та Міжнародним валютним фондом. Українську делегацію очолює новопризначений міністр фінансів Валерій Хорошковський.

В Кабінеті Міністрів сподіваються на відновлення програми кредитування. Прем’єр-міністр Микола Азаров твердить, що в МВФ відбулася переоцінка вимог і тому Україні буде легше домовитися про наступний транш.

«Ми ведемо з ними дискусії. Нарешті у середовищі МВФ почали прокидатися здорові міркування. На прикладі Греції. Там три роки режим дуже жорсткої економії, а все одно дефіцит бюджету 9%. Утискали-утискали, а ефекту немає. І нарешті зрозуміли те, що нам давно вже зрозуміло: все має бути збалансовано. Утискання бюджетних витрат веде до скорочення купівельної спроможності, це обмежує внутрішній ринок і б’є по економіці», – сказав прем’єр.

Місія Фонду, яка працювала в березні 2011 року в Києві, не стала рекомендувати раді директорів МВФ ухвалювати позитивне рішення про виділення чергового траншу для країни. МВФ очікував від України затвердження пенсійної реформи та розв'язання проблеми занижених тарифів на газ для населення.

4 листопада 2011 року прем'єр Микола Азаров заявив, що чергова корекція програми співпраці з МВФ запланована на час після закінчення газових переговорів з Росією, які очікувалися в листопаді 2011 року.
XS
SM
MD
LG