Доступність посилання

ТОП новини

Власенко: Тимошенко згодна на обстеження німецькими лікарями, які пропонують допомогу


Як повідомляє офіційний сайт Юлії Тимошенко, колишня Прем’єр-міністр України публічно підтверджує свою згоду пройти повне медичне обстеження, яке б провели німецькі лікарі, які офіційно запропонували свою допомогу, стверджує захисник колишнього прем'єра Сергій Власенко.

«Юлія Тимошенко зворушена зверненням німецьких лікарів, які через посла Німеччини в Україні передали готовність надати їй медичну допомогу. Вона вдячна урядові Німеччини й особисто канцлерові Анґелі Меркель за ухвалене рішення», – сказав Власенко.

Крім того, за словами захисника, Тимошенко погоджується на те, щоб разом із німецькими фахівцями до комісії увійшли й українські лікарі, яким вона довіряє.

«Але не ті, які зганьбилися участю в брехливих МОЗівських комісіях, а справжні досвідчені лікарі, наприклад, професор-нейрохірург Микола Поліщук. Зрозуміло, що Юлія Тимошенко, як і будь-яка людина, довіряє тим фахівцям, які пам’ятають клятву Гіппократа, а не виконують усі забаганки Януковича», – заявив Власенко.

Напередодні захисник Тимошенко спростував заяву заступника генерального прокурора України Євгена Блажівського про те, що найближче оточення Тимошенко нібито шукає зарубіжних лікарів для проведення її обстеження.

Днями генеральний прокурор України Віктор Пшонка обговорив із послом Німеччини в Україні Гансом-Юрґеном Гаймзетом заяву Генпрокуратури щодо сприяння медичному обстеженню Тимошенко.

«Коментуючи цю заяву, генеральний прокурор України Віктор Пшонка підтвердив готовність сприяти, в межах компетенції прокуратури, організації роботи спільної медичної групи для проведення незалежного обстеження, діагностування та лікування Юлії Тимошенко, якщо це буде необхідно», – повідомив відділ зв'язків зі ЗМІ Генпрокуратури.

Соратники колишнього прем'єра неодноразово заявляли про погіршення здоров’я Тимошенко, зокрема, про наявність проблем зі спиною, через які вона не може ходити. Прес-секретар Тимошенко Марина Сорока заявляла, що колишня прем'єр відмовляється від медкомісій з Мінохорони здоров'я і наполягає на обстеженні її незалежними лікарями. За її словами, колишня прем'єр не довіряє лікарям, які «залежні від режиму й повзають перед ним на колінах».

У відповідь міністр охорони здоров'я України Олександр Аніщенко заявив, що рішення про те, які лікарі оглядатимуть і лікуватимуть Тимошенко, ухвалюватиме Державна пенітенціарна служба, а українські лікарі не поступаються зарубіжним.
XS
SM
MD
LG