Доступність посилання

ТОП новини

«Нафтогаз»: тендер на відбір оцінювача української ГТС не оголошений


Тендер на відбір оцінювача української ГТС не оголошений. Про це Радіо Свобода повідомили у «Нафтогазі».

«У компанії проходять всі процедури для підготовки цього конкурсу. Він буде оголошений найближчим часом. Це має проходити у відповідності до законодавства, що будь-які закупівлі проходять через відкритий конкурс», – сказала співробітниця управління по зв’язках з громадськістю «Нафтогазу».

Минулої п’ятниці міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко в інтерв’ю телеканалу «Інтер» заявив, що 19 січня Україна оголосила тендер на відбір оцінювача газотранспортної системи.

Провести тендер, за словами Бойка, Україні потрібно перед тим, як надавати європейській стороні конкретні пропозиції щодо створення тристороннього газотранспортного консорціуму.

Раніше міністр енергетики і вугільної промисловості України Юрій Бойко заявляв, що для України найбільше підходить модель тристороннього газотранспортного консорціуму за участі Росії і Євросоюзу.

Зацікавленість у власному контролі над українською ГТС висловлює Росія, даючи знати, що в обмін може на певних умовах знизити ціну на свій газ для України. Київ поки виключає таку угоду.
XS
SM
MD
LG