Доступність посилання

ТОП новини

Вірменська родина назвала немовля Саркозі


Народжене 25 січня 2012 року немовля Саркозі Аветисян
У середу в пологовому будинку вірменського міста Ґюмрі народився хлопчик, якого батьки назвали Саркозі на честь президента Франції.

Батько новонародженого Карапет Аветисян розповів, що уважно стежив за дебатами, які проходили у Сенаті Франції щодо введення кримінальної відповідальності за заперечення геноциду вірмен: «Від імені всіх вірмен і від нас особисто висловлюємо подяку Ніколя Саркозі за цей крок. Я дав своєму малюкові ім’я Саркозі саме в його честь».

Директор гюмрійского пологового будинку Армен Ісаакян повідомив Радіо Свобода, що Саркозі Аветисян народився о 14:30, з вагою 3 кілограми. За його словами, молодим батькам у пологовому будинку вручили довідку про народження і паспорт, в яких вже закріплене ім’я та прізвище новонародженого – Аветисян Саркозі Карапетовіч.

Сенат Франції 23 січня ухвалив законопроект, який має на меті запровадити кримінальну відповідальність за заперечення геноциду вірмен у роки Першої світової війни, як і інших визнаних Францією геноцидів.

У 2001 році, коли Франція визнала Геноцид вірмен, батьки двох новонароджених близнюків (також жителів Ґюмрі) дали своїм дітям імена Жак і Ширак – на честь тодішнього президента Франції Жака Ширака.
XS
SM
MD
LG