Доступність посилання

ТОП новини

Янукович зустрівся в Давосі з президентом ЄБРР


Президент України Віктор Янукович високо цінує співпрацю з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і заявляє, що вона створює умови для розвитку України загалом.

«Участь Європейського банку реконструкції та розвитку в проектах будівництва інфраструктури, будівництва енергетичних об'єктів в Україні – це і проекти атомної енергетики, гідроенергетики, будівництво різних ліній електропередач – це ті проекти, які створюють умови загалом для розвитку України», – сказав Янукович під час зустрічі з президентом ЄБРР Томасом Міровим у середу в Давосі (Швейцарія).

Глава української держави також зазначив, що ЄБРР є постійним стратегічним партнером України в питаннях інвестицій, розвитку стратегічних інвестиційних проектів, «і ми це дуже цінуємо». Крім того, він назвав «блискучою» співпрацю з ЄБРР у рамках реалізації різних проектів, які здійснюються на території України, особливо відзначивши проект будівництва об'єкта «Укриття» на Чорнобильській атомній електростанції, і подякував Мірову за сприяння в цьому питанні.

Також президент України та президент ЄБРР обговорили стан і перспективи співпраці України та ЄБРР.

Як повідомляє прес-служба українського президента, також у рамках робочого візиту Януковича до Швейцарії відбудуться його зустрічі з президентом Польщі Броніславом Коморовським, президентом Азербайджану Ільгамом Алієвим, засновником Всесвітнього економічного форуму Клаусом Швабом та інвесторами.

«Ключовою темою участі президента в нинішніх заходах Всесвітнього економічного форуму є питання енергетики, надзвичайно актуальні в контексті національної безпеки та економічного розвитку сучасної України», – зазначили в прес-службі

Янукович перебуває в Давосі для участі у зборах Всесвітнього економічного форуму 25-27 січня.
XS
SM
MD
LG