Доступність посилання

ТОП новини

Влада Сирії згодна на переговори з опозицією в Москві – МЗС Росії


Міністерство закордонних справ Росії заявило сьогодні, що влада Сирії вже дала позитивну відповідь на заклик Москви до сирійської влади і опозиції направити своїх представників до російської столиці для «неформальних контактів без попередніх умов».

Росія розраховує, що найближчими днями згоду нададуть і сирійські опозиціонери, як мовиться в заяві МЗС, «поставивши найвищі інтереси сирійського народу понад інші міркування».

Агентство Reuters уже повідомляло про заяву неназваного члена керівництва Сирійської опозиційної ради, який відкинув можливість участі в переговорах за посередництва Росії, що її вважають традиційним союзником режиму авторитарного президента Сирії Башара аль-Асада.

Водночас Велика Британія і Франція оголосили, що їхні міністри закордонних справ вирушають до Організації Об’єднаних Націй, щоб виступити завтра на підтримку проекту резолюції Ради безпеки ООН щодо сирійської кризи.

Росія, яка має в Раді безпеки право вето, вже блокувала попередні намагання Ради ухвалити будь-яку резолюцію, яка погрожувала б сирійському режимові якимись заходами через невпинне насильство влади Сирії проти її супротивників.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG