Доступність посилання

ТОП новини

Сайт Президента України зазнав хакерської атаки


Офіційний сайт Президента України Віктора Януковича зазнав хакерської атаки. Наразі сайт глави держави не відкривається.

Агенція «Інтерфакс-Україна» посилається на анонімне джерело в Адміністрації Президента, за словами якого, найімовірніше проблеми з сайтом стали наслідком заклику в соціальних мережах атакувати сайти державних установ. Заклики нібито пов’язують із закриттям напередодні найбільшого українського файлообмінного порталу ЕХ.UA.

Речниця Президента України Дарина Чепак у своєму блозі на «Українській правді» поширила звернення до тих, хто атакує офіційний сайт глави держави. «Чи розуміють ті люди, які атакують сайти, що вони роблять?» – йдеться у блозі.

Чепак зазначила, що підтримує право будь-якого громадянина на протести. «Але, якщо ми будуємо цивілізоване суспільство, то свобода кулака одного громадянина обмежується носом іншого. Тому я звертаюся до вас, шановні панове, які атакують сайти: чи не могли би ви для свого протесту знайти якийсь інший майданчик, не обмежуючи право громадянина на доступ до інформації?» – пише речниця Президента.

Напередодні, незабаром після звістки про те, що сайт ЕХ.UA закрито, «ліг» сайт Міністерства внутрішніх справ України. У міліції зауважили, що сайт тимчасово не працює через велику кількість відвідувачів та можливі хакерські атаки.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG