Доступність посилання

ТОП новини

Аваков заявляє, що не планує просити політичний притулок за кордоном


Колишній голова Харківської облдержадміністрації, лідер харківської «Батьківщины» Арсен Аваков заявляє, що не планує просити політичний притулок. Про це він сказав в інтерв’ю інтернет-виданню «Главное».

«На сьогодні я не планую такого звернення. Сьогодні мій офіційний статус – громадянин України без будь-яких обмежень. Я в закордонному відрядженні. І, з одного боку, перебуваю на дистанції від провокацій, а з іншого – дуже сумую за Україною, за Харковом й обов’язково планую повернутися», – зазначив Аваков.

Він підтвердив, що перебуває за межами України. «Через особливості проекту, над яким я працюю, я більше часу провожу в Римі, Лондоні, Варшаві та Вільнюсі. Цей проект – гуманітарний. Я навіть сказав би, що науково-дослідний. Це проект, пов’язаний із культурною спадщиною», – розповів колишній голова ОДА, проти якого у січні порушили кримінальну справу.

Він наголосив, що вважає порушену проти нього справу замовною. Аваков пов’язує її з діями харківського мера Геннадія Кернеса та голови Харківської обласної адміністрації Михайла Добкіна, які є представниками Партії регіонів.

26 січня прокуратура порушила кримінальну справу щодо колишнього голови Харківської обласної державної адміністрації Арсена Авакова за фактом перевищення ним службових повноважень.
XS
SM
MD
LG