Доступність посилання

ТОП новини
27 січня 2021, Київ 09:11

Аваков заявляє, що не планує просити політичний притулок за кордоном


Колишній голова Харківської облдержадміністрації, лідер харківської «Батьківщины» Арсен Аваков заявляє, що не планує просити політичний притулок. Про це він сказав в інтерв’ю інтернет-виданню «Главное».

«На сьогодні я не планую такого звернення. Сьогодні мій офіційний статус – громадянин України без будь-яких обмежень. Я в закордонному відрядженні. І, з одного боку, перебуваю на дистанції від провокацій, а з іншого – дуже сумую за Україною, за Харковом й обов’язково планую повернутися», – зазначив Аваков.

Він підтвердив, що перебуває за межами України. «Через особливості проекту, над яким я працюю, я більше часу провожу в Римі, Лондоні, Варшаві та Вільнюсі. Цей проект – гуманітарний. Я навіть сказав би, що науково-дослідний. Це проект, пов’язаний із культурною спадщиною», – розповів колишній голова ОДА, проти якого у січні порушили кримінальну справу.

Він наголосив, що вважає порушену проти нього справу замовною. Аваков пов’язує її з діями харківського мера Геннадія Кернеса та голови Харківської обласної адміністрації Михайла Добкіна, які є представниками Партії регіонів.

26 січня прокуратура порушила кримінальну справу щодо колишнього голови Харківської обласної державної адміністрації Арсена Авакова за фактом перевищення ним службових повноважень.
XS
SM
MD
LG