Доступність посилання

ТОП новини

Ресурс Upload.com.ua теж зупинив послуги файлообміну власним рішенням


Український інтернет-ресурс Upload.com.ua після закриття у США файлообмінного ресурсу megaupload.com, а в Україні – EX.UA тимчасово зупинив надання файлообмінних послуг, повідомляє сьогодні агентство «Інтерфакс-Україна» з посиланням на представника служби підтримки Upload.com.ua Віталія Лемця.

За його словами, «останні події навкруги megaupload.com та ex.ua свідчать, що такий бізнес занадто ризикований і регулювання його ще тільки на початковій стадії». Саме тому, сказав Лемець, компанія вирішила відмовити від надання таких послуг «до моменту, коли стане зрозумілою ситуація в законодавчому полі».

«Нині роботу сервісу зупинено. Всю інформацію із серверів видалено. Нові файли завантажити неможливо», – додав він.

Лемець наголосив, що ресурс постійно реагував на будь-які скарги правозахисних організацій і тісно співпрацював із правоохоронними органами. З деякими з таких організацій навіть було підписано договори про співпрацю і надано можливість автоматично видаляти файли, які вони вважали підозрілими або такими, що порушують права їхніх клієнтів, зазначив він.

«На жаль, ми фізично не можемо контролювати вміст усіх файлів, які завантажуються», – констатував він проблему файлообмінних ресурсів.

Учора Міністерство внутрішніх справ повідомило про припинення діяльності файлообмінного ресурсу EX.UA і порушення кримінальної справи за звинуваченням ресурсу в порушенні ним авторського права і суміжних прав.
XS
SM
MD
LG