Доступність посилання

ТОП новини

Юлія Тимошенко дякує Гілларі Клінтон за підтримку – Євгенія Тимошенко


Дочка колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко Євгенія передала сьогодні державному секретареві США Гілларі Клінтон приватного листа від матері з подякою за підтримку, повідомляють українські агентства з посиланням на саму Євгенію Тимошенко.

За її словами, перебуваючи сьогодні в Вашингтоні на американському Національному молитовному сніданку, вона коротко зустрілася з держсекретарем і передала їй листа і слова подяки колишнього прем’єра за попереднього листа підтримки від Клінтон.

Як сказала Євгенія Тимошенко, Гілларі Клінтон сказала, що дуже переживає за Юлію Тимошенко і хоче їй допомогти, а також що Державний департамент США посилить тиск на владу Президента України Віктора Януковича й застосовуватиме нові інструменти і методи, щоб допомогти розв’язати кризу і вплинути на зміну курсу української влади.

США, як і багато інших країн і міждержавних організацій, вважають судове переслідування чи й ув’язнення колишнього Прем’єр-міністра України і представників її влади політично мотивованими.
XS
SM
MD
LG