Доступність посилання

ТОП новини

На Дніпропетровщині збільшують кількість пунктів обігріву населення


Пункт обігріву, 6 лютого 2012 року
На Дніпропетровщині збільшили кількість стаціонарних пунктів обігріву населення – зі 126 до 156. про це Радіо Свобода повідомили в управлінні преси та інформації Дніпропетровської облдержадміністрації.

Станом на понеділок з початку морозів до пунктів обігріву в регіоні звернулося понад 11 тисяч людей. Майже триста із них, що потерпіли від переохолодження, отримали медичну допомогу на місці, а три десятка – шпиталізовані до стаціонару.

Наразі в регіоні діє 188 пунктів обігріву: 156 стаціонарних та 32 мобільних. Цілодобово вони приймають соціально незахищених, безхатченків, безпритульних. У наметах встановлені теплогенератори, є гарячий чай та гарячі обіди, чергують спеціалісти МНС, соціальних служб та медичні працівники.

Пункти утримують коштом бюджету та громадських організацій. Теплі речі та їжу приносять також небайдужі жителі.

Крім того, у морозяні дні в регіоні почали діяти мобільні групи для відвідування самотніх непрацездатних людей. Соціальні працівники та медики цікавляться їхніми потребами та станом здоров’я, привозять теплі речі, харчі та ліки.

На початку лютого у Дніпропетровську синоптики зафіксували рекордні морози до 30 градусів.

Як повідомили з регіонального центру гідрометеорології, за останні 50 років на Дніпропетровщині ще не було такого теплого грудня та холодного січня, як цього сезону.

Найнижча температура – 35 градусів морозу – у Дніпропетровську була зафіксована 1940 року.
XS
SM
MD
LG