Доступність посилання

ТОП новини

Народний депутат Забзалюк повернувся у «БЮТ-Батьківщину»


Народний депутат Роман Забзалюк увійшов до фракції «БЮТ-Батьківщина». Про це повідомив перший заступник Голови Верховної Ради України Адам Мартинюк.

Він також оголосив про вихід Забзалюка з депутатської групи «Реформи заради майбутнього». Парламентар увійшов до цієї фракції 10 січня 2012 року.

Водночас, як інформує «ЛігаБізнесІнформ», сьогодні Роман Забзалюк заявив журналістам, що ніколи формально не виходив із фракції «БЮТ-Батьківщина».

Він також продемонстрував аудіозапис, на якому чутно голоси, схожі на Забзалюка і лідера групи «Реформи заради майбутнього» Ігоря Рибакова. Під час розмови Забзалюку пропонуються гроші за його вихід із БЮТБ. «Мова йде про суму в розмірі 500 тисяч доларів відразу, потім щомісячна зарплата 20-25 тисяч, плюс надбавки за активну брехню проти опозиції», – заявив журналістам Роман Забзалюк.

У фракції Партії регіонів, яка разом із депутатською групою «Реформи заради майбутнього» входить у парламентську більшість, заяви Забзалюка назвали піаром і запропонували йому звернутися у Генпрокуратуру.
XS
SM
MD
LG