Доступність посилання

ТОП новини

Польща має намір відкрити консульство у Донецьку


Польща має намір цього року відкрити своє консульство у Донецьку, й українська сторона підтримує цю пропозицію. Про це у Києві заявив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський.

Окрім того, серед планів України й Польщі у 2012 році – підписання угоди, яка дозволить скасувати плату за національні польські візи.

Польща також підтримує ініціативу Києва зі скасування візового режиму між Україною та Євросоюзом, водночас, за словами Сікорського, це буде можливо лише в разі виконання Києвом усіх технічних умов.

У відповідь на запитання про роботу польських консульських установ під час підготовки та проведення футбольного чемпіонату Євро-2012, Сікорський наголосив: «Ми – МЗС Польщі – зробимо усе, щоб чемпіонат став не лише спортивним святом, але і значним успіхом Польщі та України в іміджевому, економічному, логістичному планах. До чемпіонату Європи усі консульства Польщі працюватимуть у дві зміни».

Радослав Сікорський також нагадав, що Польща видає українцям більше шенгенських віз, ніж усі інші європейські країни разом взяті.

Глава МЗС Польщі також повідомив, що Варшава надішле в Україну своїх спостерігачів на парламентські вибори, заплановані на 2012 рік.
XS
SM
MD
LG