Доступність посилання

ТОП новини

Іран може атакувати американські сили по всьому світу – посол


Посол Ірану в Росії стверджує, що його країна володіє потенціалом завдати удару по будь-яких американських об’єктах у світі в разі нападу Сполучених Штатів.

Російське агентство «Інтерфакс» цитує посла Ірану в Росії Саєда Махмуда Резу Саджаді, який виступив перед журналістами на прес-конференції в середу в Москві. За словами посла, такий напад на Іран був би для Америки «самогубчим». «Американці добре знають, що за країна Іран, який наш потенціал», – наголосив Саджаді.

Він також заявив, що виключає можливість превентивних ударів по тих країнах, які можуть надати свою територію для можливого нападу на Іран. За словами посла, «превентивні удари не входять» у політику Ірану.

«Інтерфакс» також цитує слова посла про те, що Росія повинна відновити експорт зброї до Ірану згідно з нормами міжнародного права.

Офіційних коментарів з боку Росії щодо цього не було.

Раніше Росія переглянула свій план експорту до Ірану зенітних ракетних комплексів С-300 типу земля-повітря, відповідно до резолюції Ради безпеки ООН.

Сполучені Штати неодноразово заявляли, що не мають планів нападу на Іран, однак воєнні дії не виключені в разі, якщо Іран вирішить заволодіти ядерною зброєю.
XS
SM
MD
LG