Доступність посилання

ТОП новини

У Донецьку після допиту у міліції помер 25-річний чоловік


У Будьоновському райвідділку Донецька 8 лютого помер 25-річний чоловік. Про це повідомляє прес-служба донецької міліції.

«Попередньою перевіркою встановлено, що даний громадянин був запрошений до райвідділу для проведення слідчих дій по кримінальній справі, порушеній за фактом грабежу. Після закінчення слідчих дій він вийшов з кабінету, сів на стілець у коридорі і знепритомнів. Співробітники міліції терміново викликали лікарів швидкої допомоги, які після огляду констатували його смерть», – йдеться у повідомленні.

У міліції наголошують, що працівники прокуратури Будьоновського району та бюро судово-медичної експертизи «ознак насильницької смерті не виявили». «Що стало причиною смерті, буде встановлено після проведення відповідного дослідження», – додали в міліції.

Голова прес-служби Головного управління МВС у Донецькій області Ігор Дьомін у коментарі Радіо Свобода заявив: «Скандал виник на рівному місці. Є таке слово, як смерть. Вона наступає іноді рано, іноді пізно».

«Ця людина, вона була запрошена не обвинуваченим, не підозрюваним, не свідком. Є слідчі заходи, як опізнання злочинця. Ось в одній з кримінальних справ його запросили, щоб він просто посидів поруч у якості статиста. Процедура, коли стоїть кілька людей і жертва, яка постраждала від того чи іншого злочину, опізнає. Вона опізнала іншу людину, цей же був просто статистом. Він вийшов у коридор, присів на стілець, йому стало погано, підійшли наші співробітники і кажуть: мовляв, давай швидку викличемо. Викликали швидку, швидка поки приїхала, вже констатували факт його смерті», – наголосив речник донецької міліції.
XS
SM
MD
LG