Доступність посилання

ТОП новини

Редактор «Еха Москви»: зміни спрямовані на «контроль» висвітлення виборів


Головний редактор провідної ліберальної радіостанції в Росії «Ехо Москви» Олексій Венедиктов заявив сьогодні, що несподіване рішення власників станції здійснити зміни в її керівництві має на меті «взяти під контроль» її висвітлення підготовки і проведення президентських виборів 4 березня.

Раніше сьогодні російський холдинг «Газпром-Медіа», що є головним акціонером «Еха Москви», висунув вимогу про дострокову відставку ради директорів радіостанції, пояснюючи її «внутрішньокорпоративними процедурами». У холдингу також наголосили, що оновлення складу ради директорів ніяк не позначиться на редакційній політиці радіостанції.

Холдинг «Газпром-Медіа», який є власником 66 відсотків акцій радіостанції, належить «Газпромбанкові», фактичний контроль над яким здійснює державний газовий монополіст, компанія «Газпром».

Російський мільярдер і кандидат на президента Михайло Прохоров відтак заявив, що готовий викупити частку «Газпром-Медіа» в радіостанції, щоб зберегти її редакційну незалежність.

Минулого місяця прем’єр-міністр Росії і кандидат на президента Володимир Путін, який, як вважають, після виборів знову очолить державу, заявляв, що «Ехо Москви» його «обливає лайном зранку до вечора».
XS
SM
MD
LG